Usługi


ZAPEWNIAMY MULTIMEDIALNĄ
OBSŁUGĘ TWOJEGO BIZNESU

Strony internetowe

Tworzenie stron www. Od wizytówek firmy, poprzez systemy zarządzania treścią (CMS) po rozbudowane serwisy społecznościowe. Dbamy o funkcjonalność, czytelność i estetykę.

Flash

Technologia flash daje nieograniczone możliwości podczas tworzenia zaawansowanych graficznie, kreatywnych stron www i aplikacji internetowych. Integrujemy również strony flash z html i CMS.

Kampanie banerowe

Banery internetowe to podstawa marketingu w sieci. Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych kampanii banerowych flash. Oferujemy konkurencyjne ceny i zniżki przy zamawianiu wielu formatów.


Logo

Logotyp to dusza firmy i marki, jej DNA. Projektowanie logo - nazwy i znaku graficznego - poprzedzamy procesem jej pozycjonowania na rynku, określeniem jej charakteru i tożsamości.

Identyfikacja wizualna

Wizytówki, papier firmowy, szablony prezentacji... Zajmujemy się wszystkimi elementami brandingu. Naszym celem jest skuteczne budowanie wizerunku firm i marek.

Sklepy internetowe

Wspomagamy działania biznesowe w sieci poprzez budowanie sklepów internetowych i systemów sprzedaży. Mamy know how i doświadczenie poparte własnymi doświadczeniami w handlu w sieci.


Motion design

Świat wkracza w erę video w internecie. Oferujemy wspieranie Państwa marki poprzez produkcję: filmów reklamowych, interaktywnych pokazów slajdów, prezentacji multimedialnych czy filmów instruktażowych.

Aplikacje internetowe

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych, które rozszerzają funkcjonalność serwisów internetowych. Łączymy pomysłowość i inwencję z doświadczeniem i praktyką.

Wsparcie sprzedaży (POS)

Realizujemy projekty typu Point of Sale, działania z zakresu BTL skierowane do detalistów i konsumentów. Wykorzystujemy tu doświadczenia z dziedziny wzornictwa przemysłowego.


Wizualizacje 3D

Pracujemy w trzech wymiarach! Wykonujemy wizualizacje trójwymiarowych obiektów, budynków czy wnętrz, animacje i efekty specjalne do filmów video i stron www.

Marketing społecznościowy

Społeczności internetowe tj. Facebook oprócz rozrywki dostarczają także zupełnie nowych możliwości marketingowych. Potrafimy organizować działania społecznościowe tak, aby wspierały budowę wizerunku marki.

Opakowania

Umiejętna prezentacja produktu zwiększa jego wartość handlową. Projektujemy opakowania indywidualne, systemy opakowań oraz opakowania marek własnych na podstawie brand manualu.


Aplikacje mobilne

Tworzenie aplikacji mobilnych w systemie iOS, Android i Windows na telefony komórkowe i tablety. Wykorzystaj urządzenia mobilne jako nowe platformy reklamowe!